Doradztwo podatkowe w ofercie kancelarii

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy sp. k. poszerzyła zakres świadczonych usług o doradztwo podatkowe. W dniu 26 lutego 2019 r., Kancelaria rozpoczęła współpracę z Panem Szymonem Krawczykiem – Doradcą Podatkowym.

Celem naszej Kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw, a korzystanie z usług Doradcy Podatkowego z punktu widzenia przedsiębiorcy ma wiele zalet – m.in. oszczędność czasu, zminimalizowanie kosztów w firmie czy po prostu gwarancja bezpieczeństwa w dokonywanych transakcjach. Pana Szymona witamy na pokładzie, a naszym Klientom życzymy owocnej współpracy.


Szymon Krawczyk jest Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, na którym ukończył studia podyplomowe z prawa podatkowego oraz absolwent ekonomii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Złożył egzaminy w Ministerstwie Finansów oraz uzyskał wpis na liście doradców podatkowych prowadzonej przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych pod numerem 13385.

Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców w zakresie podatków dochodowych, podatku VAT oraz w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Doradza również konsumentom  w zakresie podatku od spadków i darowizn, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz systemu ubezpieczeń społecznych.

Od 2011 roku zajmuje się kompleksowym zarządzaniem wierzytelnościami na etapach polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Prowadzi szkolenia z zakresu m.in. prawa podatkowego oraz windykacji należności. Prowadzi bloga oraz pisze artykuły o nowościach w prawie podatkowym. Śledzi wszystkie nowości pojawiające się prawie. Swobodnie posługuje się językiem angielskim.

Inne Artykuły