Konferencja z naszym udziałem spełniła oczekiwania uczestników

W piątek 10 maja 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, odbyła się zapowiadana przez nas Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Aspekty prawne działalności klubów sportowych”.

Wydarzenie w którym prelekcję wygłosił Radca Prawny naszej kancelarii – mec. Radosław Kuźniak, cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników.

„Kontrakty piłkarskie i kontrakty trenerskie na gruncie przepisów związkowych PZPN i przepisów powszechnie obowiązującego prawa” – czyli temat, który podjął nasz specjalista prawa sportowego, okazał się bardzo potrzebny. Po wygłoszonej prelekcji mecenas Kuźniak odpowiadał na wiele pytań zainteresowanych słuchaczy. W kuluarach była również okazja do wymiany doświadczeń z przedstawicielami klubów sportowych.

Udział w OKN w roli eksperta, to dla Kancelarii Prawnej WEC Sroczyński i Wspólnicy sp.k. duże wyróżnienie. Cieszymy się, że kompetencje oraz profesjonalizm radców prawnych naszej kancelarii, przekładają się na udział w tak istotnych wydarzeniach. Dziękujemy zarówno organizatorom jak i uczestnikom słowami:  do zobaczenia na kolejnej konferencji.

Inne Artykuły