Praca szuka człowieka!

Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy zatrudni osobę̨ na stanowisku Specjalista ds. windykacji prawnej.

MIEJSCE PRACY:
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
wspieranie procesów prawnych związanych z windykacją należności,
kontakt z komornikami, sądami i innymi instytucjami,
sporządzanie pism procesowych w postępowaniu sądowym oraz w postępowaniu egzekucyjnym,
obsługa korespondencji przychodzącej,
prowadzenie monitoringu należności na etapie sądowym i egzekucyjnym,
archiwizacja obsługiwanych dokumentów,
raportowanie prowadzonych działań i efektów pracy,
uczestnictwo w projektach usprawniających procesy.

OCZEKIWANIA:
wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
doświadczenie w pracy w windykacji, egzekucji (doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub firmie windykacyjnej mile widziane),
determinacja w działaniu, aby osiągać założone cele,
otwartość na zmiany,
dokładność i systematyczność,
komunikatywność, profesjonalizm i wysoka kultura w kontakcie z klientami,
umiejętność pracy z celami i zdolności do rozwiązywania problemów,
zdolności analityczne.

OFERUJEMY:
możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę albo umowy zlecenie,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od realizacji celów biznesowych,
możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,
elastyczne godziny pracy między 7.30 a 19.00,
pracę w centrum Łodzi,
pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole.

Rekrutacja trwa do 23 kwietnia 2022! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Możecie rekrutować poprzez pracuj.pl ➡️  (klik)

Inne Artykuły